2012-04-24
Aktualności / Podwójne trofeum dla Zaborowa

W Szczurowej w dniu 13 kwietnia 2012 roku odbył się turniej gminny w mini piłce ręcznej. Na starcie stanęło po 5 drużyn dziewcząt i chłopców. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”.

W rywalizacji dziewcząt bardzo zacięte pojedynki odbyły się pomiędzy drużynami z Zaborowa, Woli Przemykowskiej i Szczurowej. Gospodynie wygrały mecz z Zaborowem 2:0 ale przegrały z zawodniczkami z Woli 0:2., które  przegrały z kolei z Zaborowem 2:0. Dzięki temu zwycięstwu SP z Zaborowa zajęła I miejsce, skład drużyny: Monika Pawula, Patrycja Szot, Kinga Dziąćko, Aleksandra Jarosz, Magdalena Morońska, Monika Morońska, Patrycja Caban, Gabriela Caban, Patrycja Nawrocka, Weronika Chmioła opiekun: Beata Komorowicz. Wola Przemykowska zdobyła II miejsce natomiast gospodynie turnieju III. IV i V miejsce zajęły kolejno SP ze Strzelec Wielkich  i Niedzielisk. 

Wśród chłopców wszystkie swoje mecze wygrała drużyna z Zaborowa i ona podobnie jak u  dziewcząt  zajęła I miejsce w turnieju, skład drużyny: Mateusz Mika, Wojciech Kania, Michał Mądrzyk, Kamil Łucarz, Łukasz Cierniak, Marcin Majka, Kamil Bratko, Oskar Wojnicki, Arkadiusz Chwała, Patryk Wiecha opiekun: Beata Komorowicz. II miejsce przypadło zawodnikom ze Strzelec Wielkich. Gospodarze turnieju musieli się zadowolić III miejscem. Natomiast IV i V miejsce zajęły drużyny z Uścia Solnego i Woli Przemykowskiej.

Drużyny za miejsca I –III otrzymały nagrody w postaci statuetek a każdy zespół pamiątkowy dyplom.

MKS "Olimpijczyk" P. Robert Dzień