Urząd Gminy Szczurowa - rozkład jazdy PKS, BUS, PKP
turystyka / rozkład jazdy PKS, BUS, PKP
 
ROZKŁAD JAZDY BUS
 
WOLA P.- SZCZUROWA- BRZESKO od 01.03.2018 r.  

ODJAZDY

DNI ROBOCZE

SOBOTA

NIEDZIELA

W.R. Natków

5.45sz, 7.15sz, 9.15f, (12.25f,14.20-Natków), 16.00f, 16.15W

5.45sz,

 15.10sz-Natków

Pojawie

6.15Tf,

   

Zaborów

5.30T, 5.57sz, 6.18Tf, 6.30szf, 7.27sz, 8.10sz, 9.22f, 10.50W,11.15szf, 11.50W, 12.32f, 14.27, 16.07f, 16.22W, 17.45sz,

5.45T, 5.52sz, 8.00sz, 12.10, 14.20,

5.55sz12.40sz,15.17sz,

Dołęga

6.01sz, 6.19Tf, 7.31sz, 9.26f,

5.49T, 7.55sz, 14.24,

5.59sz, 15.21sz

Górka

5.35T, 6.35szf, 8.15sz,

5.57sz, 8.05sz

12.45sz,

Włoszyn

6.04sz,6.22Tf,7.34sz,9.29f,10.57W,11.22szf, 11.57W, 12.39f, 14.34,16.14f, 16.29W, 17.50sz,

5.52T, 7.50sz, 12.14, 14.27,

6.02sz, , 15.24sz

Szczurowa

5.20sz,5.45T, 5.45szT, 6.12sz, 6.25Tf, 6.30Tf, 6.45szf, 6.45WT, 7.45sz,  8.25sz, 9.10sz, 9.37f, 10.00W, 10.00f, 10.35f, 11.05W, 11.30szf, 12.00f, 12.05W, 12.40W, 12.47f, 13.10f, 13.10W, 13.25f, 14.25f, 14.42, 15.40,  16.20f, 16.37W, 17.55sz, 20.30sz

6.00T, 6.10sz, 6.45T, 8.15sz, 10.00, 12.25, 14.35, 18.00sz,

6.10sz, 6.45T,   12.58sz, 15.32sz, 18.00sz,

Strzelce W.

5.54szT, 6.54szf, 6.54WT, 8.34sz, 10.09W, 10.44f, 13.19W, 13.34f, 15.49, 18.04sz,

6.19sz, 8.24sz, 18.09sz

6.19sz,13.07sz 15.41sz, 18.09sz,

Niedzieliska

5.25sz, 5.50T, 6.00szT, 6.17sz, 6.30Tf, 6.35Tf, 7.00szf, 7.00WT, 7.50sz,  8.40sz,  9.15sz, 9.42f, 10.05f, 10.15W, 10.50f, 11.10W, 11.35szf, 12.05f, 12.10W, 12.45, 12.52f, 13.15f, 13.25W, 14.30f, 14.47,  15.55, 16.27f, 16.42W, 18.10sz, 20.35sz,

6.05T, 6.28sz, 6.50T, 8.33sz, 10.05, 12.30, 14.40, 18.15sz

6.28sz, 6.50T,  13.15sz, 15.52sz, 18.15sz,

Rudy Rysie

5.30sz, 5.55T, 6.10szT,6.22sz, 6.35Tf, 6.40Tf, 7.10szf, 7.10WT, 7.55sz,  8.50sz, 9.20sz, 9.47f, 10.10f, 10.25W, 11.00f,  11.20W, 11.40szf, 12.10f, 12.15W, 12.50, 12.57f, 13.20f, 13.30W, 14.35f, 14.52, 16.05,16.32f, 16.47W, 18.15sz, 20.40sz,

6.10T, 6.34sz,  6.55T, 8.39sz,  10.10, 12.35, 14.45, 18.22sz,

6.33sz, 6.55T, 13.20sz, 15.57sz, 18.22sz,

Przyborów

5.32sz, 5.57T, 6.12szT, 6.24sz,6.37Tf, 6.42Tf, 7.12szf, 7.12WT, 7.57sz, 8.52sz,  9.22sz, 9.49f, 10.12f, 10.27W, 11.02f, 11.22W, 11.42szf, 12.12f, 12.17W, 12.52, 12.59f, 13.22f, 13.32W, 14.37f, 14.54, 16.07, 16.34f, 16.49W, 18.17sz, 20.42sz

6.12T, 6.37sz, 6.57T, 8.41sz, 10.12, 12.37, 14.48, 18.25sz,

6.37sz, 6.57T,  13.22sz, 15.59sz, 18.25sz,

Mokrzyska

5.36sz, 6.01T,6.16szT, 6.28sz,6.41Tf, 6.46Tf, 7.16szf, 7.16WT,  8.01sz, 8.56sz, 9.26sz, 9.53f, 10.16f, 10.31W, 11.06f, 11.26W, 11.46szf, 12.16f, 12.21W, 12.56, 13.03f, 13.26f, 13.36W, 14.41f, 14.58,  16.11, 16.38f, 16.53W, 18.21sz, 20.46sz

6.16T, 6.41sz, 7.01T, 8.45sz, 10.16, 12.41, 14.52, 18.29sz,

6.41sz, 7.01T,  13.27sz, 16.03sz, 18.29sz,

 

BUS z BRZESKA od 01.03.2018 r.  

UBT „Solak” Tel. 516 097 610

F.P. ”MEH” Tel. 602 380 707

KIERUNEK

DNI ROBOCZE

SOBOTA

NIEDZIELA

Szczurowa przez Mokrzyska, Przyborów, Rudy Rysie, Niedzielska

6.10, 7.05sz, 7.45szf, 8.30szf, 8.30szW, 9.15szf,10.00f, 10.00W, 10.25f, 10.50f, 11.00W, 11.35f, 11.45W, 12.10szf,12.40W, 12.50f, 13.20W, 13.25f, 13.50f, 14.15W, 14.35f, 15.00f, 15.25, 16.20, 17.10, 17.45, 18.20, 19.05sz, 19.40, 21.05sz,     

7.05sz, 9.15sz, 11.15, 13.15, 15.25, 16.10, 17.10, 19.05sz

7.10sz13.50sz,  16.40sz, 17.20,  19.05sz,

Strzelce Wielkie

6.10, 7.45szf, 8.30szW, 10.00f, 11.45W, 12.10szf, 12.40W, 12.50f, 14.15W, 14.35f, 15.00f, 16.20, 17.10(przesiadka w /Sz-wa) 17.45, 19.05sz,          

7.05sz, 13.15, 15.25, 19.05sz,

7.10sz,  13.50sz, 19.05sz,

Górka, Kwików

10.00W, 12.10szf, 15.25, 17.10,

13.15, 15.25, 19.05sz,

19.05sz,

Dołęga

11.00W, 11.35f, 13.20W, 13.25f, 14.15W, 14.35f, 16.20, 18.20, 21.05sz,

7.05sz,11.15, 13.15, 17.10,

7.10sz,

Zaborów

6.10, 7.05sz, 7.45szf, 10.00W, 10.25f, 11.00W, 11.35f, 13.20W, 13.25f, 14.15W, 14.35f, 15.25, 16.20, 17.10, 18.20, 19.05sz, 21.05sz 

7.05sz,11.15, 13.15, 15.25, 17.10, 19.05sz

7.10sz,  13.50sz, 19.05sz,

W.R. Natków

6.10, 14.35f, 15.25, 17.10, 19.05sz 

15.25, 19.05sz,

 

Wola Przemyk-Natków

6.10, 7.45szf, 11.35f, 13.20W, 13.25f, 14.35f, 15.25, 17.10, 19.05sz

15.25, 19.05sz,

13.50sz, 19.05sz,

Włoszyn

6.10, 7.05sz, 7.45szf, 10.25f, 11.35f, 13.20W, 13.25f, 14.15W, 14.35f, 16.20, 18.20, 19.05sz, 21.05sz

7.05sz,11.15, 17.10,

7.10sz, 13.50sz,

Pojawie

16.20, 18.20,

   
 
Szczurowa- Uście Solne
przez: Strzelce Małe, Barczków, Uście Solne, Dąbrówkę.
Kursy wykonywane są w dni nauki szkolnej:
 
Szczurowa: 7:20
Barczków: 7:25
Uście Solne: 7:32
Dąbrówka: 7:38
Strzelce Małe: 7:42
Szczurowa: 7:47
 
Szczurowa: 13:30, 15:00
Strzelce Małe: 13:34, 15:04
Dąbrówka: 13:38, 15:08
Uście Solne: 13:45, 15:15
Barczków: 13:50, 15:22
Szczurowa: 14:12, 15:44
 
 
Rozkład jazdy PKP
 
 
Administrator strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany
w rozkładach jazdy wprowadzone, a nie zgłoszone przez przewoźników.