Urząd Gminy Szczurowa - Kluby sportowe
organizacje / Kluby sportowe
  •  LKS „RYLOVIA” RYLOWA

ZARZĄD KLUBU:
Prezes: TOMASZ CHABURA
Vice Prezes: AGATA HABURA
Kierownik: AGATA HABURA
Członkowie: MICHAŁ CIEŚLA, ZBIGNIEW GNATEK

KONTAKT:
Aders: ul. Lwowska 15
32-820 Szczurowa
Woj. małopolskie
www. http://lksrylovia.futbolowo.pl
 
Trener: Janusz Kuboń
Skład zawodników:
  1. Karol Baran – bramkarz
  2. Radosław Boraca – bramkarz
  3. Tomasz Wilk – obrońca
  4. Paweł Tabor – obrońca
  5. Piotr Stawarz – obrońca
  6. Paweł Małek – obrońca
  7. Arkadiusz Ostrowski – obrońca/pomocnik
  8. Dariusz Caban – obrońca/pomocnik
  9. Tomasz Chabura – obrońca/pomocnik
  10. Grzegorz Papież – obrońca/pomocnik
  11. Jonathan Brown – obrońca/pomocnik
  12. Wojciech Kuboń – pomocnik
  13. Paweł Sęk – pomocnik
  14. Marcin Kuboń – pomocnik
  15. Mirosław Malik – pomocnik
  16. Grzegorz Baran – pomocnik
  17. Szczepan Gofron – pomocnik
  18. Michał Motylski – pomocnik/napastnik
  19. Albert Asseh – pomocnik/napastnik
  20. Damian Augustyński – pomocnik/napastnik
  21. Piotr Jarosz – pomocnik/napastnik
  22. Albert Skrzyński – napastnik
  23. Dawid Piątek – napastnik

 

  • GLKS „ORLIK” SZCZUROWA 
ZARZĄD KLUBU:
 
Prezes: EDWARD SZAFRANIEC
Kierownik drużyny: RAFAŁ KANIOWSKI
Kierownik grupy porządkowej: BOGDAN SZAFRANIEC
Masażysta: MAREK MIKA
Kierowca: JANUSZ GWÓŹDŹ
 
KONTAKT:
Adres: ul Lwowska 2
32-820 Szczurowa
NIP: 8691698911
Woj. małopolskie
 
Skład zawodników:
  1. Bartłomiej Książek - bramkarz
  2. Jakub Mucha – pomocnik/napastnik/bramkarz
  3. Mateusz Szafraniec – pomocnik/napastnik/bramkarz
  4. Tomasz Gargul - pomocnik
  5. Bartłomiej Wesołowski - obrońca
  6. Łukasz Rogóż - obrońca
  7. Marcin Jawień - obrońca
  8. Mariusz Szafraniec - obrońca
  9. Michał Solak – obrońca/pomocnik
  10. Jan Małek - pomocnik
  11. Piotr Rudnik - pomocnik
  12. Marcin Golik – obrońca/pomocnik
  13. Łukasz Kosała - pomocnik
  14. Michał Skalski - pomocnik/napastnik
  15. Szczepan Kijak - napastnik
  16. Krzysztof Nawrot - (kapitan drużyny) pomocnik/napastnik
  17. Dawid Golik - napastnik
  18. Tomasz Szafraniec - napastnik
  19. Daniel Kuraś - obrońca
  20. Mateusz Wojcieszek – obrońca/pomocnik
  21. Witold Tylka - obrońca
  22. Mateusz Mazur - obrońca/pomocnik

 

  • GLKS „ANDALUZJA” RUDY RYSIE

ZARZĄD KLUBU:
Prezes: DAMIAN PLESZYŃSKI
Vice Prezes: DANIEL BOROWIEC
Sekretarz: TOMASZ BOROWIEC
Skarbnik: WŁADYSŁAWA WIERDANEK

KONTAKT:
Adres: Rudy Rysie
32-820 Szczurowa
Woj. małopolskie
 
Trener: Tomasz Trestka
Skład zawodników:
  1. Bartłomiej Książek – bramkarz
  2. Mateusz Bratko – bramkarz
  3. Rafał Wolsza – bramkarz
  4. Michał Łoboda – bramkarz
  5. Bartłomiej Nicpoń – obrońca
  6. Maciej Strąg – obrońca
  7. Bogusław Gemza – obrońca
  8. Grzegorz Kijak – obrońca
  9. Zbigniew Kądziołka – obrońca
  10. Zdzisław Prokop – obrońca
  11. Tomasz Kijak – obrońca/pomocnik
  12. Bartłomiej Łoboda – obrońca/pomocnik
  13. Tomasz Góra – obrońca/pomocnik
  14. Tomasz Trestka – obrońca/pomocnik
  15. Tomasz Wolsza – pomocnik
  16. Tomasz Borowiec – pomocnik
  17. Łukasz Kania – pomocnik
  18. Kamil Kozdrój – pomocnik
  19. Mariusz Oraczewski – pomocnik
  20. Marcin Łoboda – pomocnik
  21. Kazimierz Jesionka – pomocnik
  22. Mateusz Wujkowski – pomocnik
  23. Emilian Kania – pomocnik/napastnik
  24. Damian Pleszyński – napastnik
  25. Sławomir Łoboda – napastnik
  26. Daniel Borowiec – napastnik
  27. Michał Gwóźdź – napastnik

 

  • LKS „KORONA” NIEDZIELISKA
ZARZĄD KLUBU:
Prezes: STANISŁAW WRZĘPSKI
Vice Prezes: WŁADYSŁAW WRÓBEL
SEKR:  RYSZRD MADEJ
Członkowie Komisji Rewizyjnej: MARIUSZ PIĘTA, STANISŁAW ZACHARA, ROBERT HUDYMA

KONTAKT:
Adres: Niedzieliska
32-820 Szczurowa
Woj. małopolskie
 
Trener: Rafał Policht
Skład zawodników:
  
KLASA „A” Seniorzy:
  1. Badura Artur
  2. Borowiec Mateusz
  3. Budek Bartłomiej
  4. Chwała Marcin
  5. Ciuruś Rafał
  6. Czachor Mateusz
  7. Dębski Adrian
  8. Duda Maciej
  9. Gruszka Grzegorz
  10. Hanek Sylwester
  11. Hudyma Robert
  12. Krupa Kamil
  13. Kuciel Kacper
  14. Kuciel Jakub
  15. Laska Tomasz
  16. Lipchardt Krzysztof
  17. Lipchardt Zbigniew
  18. Lipchardt Paweł
  19. Mól Józef
  20. Pawlik Dariusz
  21. Pudełek Mateusz
  22. Rydzy Mateusz
  23. Sowidzki Sebastian
  24. Stasiak Krzysztof
  25. Szczupał Wojciech
  26. Świątek Stanisław
  27. Świątek Adam
  28. Toboła Robert
  29. Wąsik Mateusz
  30. Wąsik Kamil
  31. Wróbel Władysław
  32. Wróbel Krzysztof
  33. Zachara Stanisław
  34. Zachara Adrian
  35. Zachara Dawid
  36. Zachara Szymon
  37. Ziółkowski Michał
  Juniorzy starsi:
  1. Bernardy Karol
  2. Bernardy Dariusz
  3. Borowiec Dawid
  4. Borowiec Mateusz
  5. Budek Bartłomiej
  6. Czosnek Dawid
  7. Derela Mariusz
  8. Derela Kamil
  9. Duda Maciej
  10. Duda Piotr
  11. Gruszka Grzegorz
  12. Hachaj Rafał
  13. Hanek Bartłomiej
  14. Król Sebastian
  15. Król Damian
  16. Krupa Kamil
  17. Kuciel Jakub
  18. Lipchardt Krzysztof
  19. Lipchardt Paweł
  20. Madej Sebastian
  21. Mika Michał
  22. Rapitskyy Vitaliy
  23. Rydzy Mateusz
  24. Sowidzki Artur
  25. Wąsik Mateusz
  26. Wróbel Krzysztof
  27. Zadęcki Krzysztof

 

 

  • MKS „OLIMPIJCZYK” SZCZUROWA
ZARZĄD KLUBU:
Prezes: ROBERT DZIEŃ
Vice Prezes: JAN KARAŚ

KONTAKT:
Adres: Szczurowa, ul. Rynek 14 (przy Szkole Podstawowej)
32-820 Szczurowa
Woj. małopolskie
 
Skład zawodników:

  Grupa młodsza klasy I – III
  1. Antos Dawid
  2. Arkadiusz Sternowski
  3. Cieśla Krystian
  4. Czachór Hubert
  5. Czesak Sebastian
  6. Daniel Piotr
  7. Dzień Krzysztof
  8. Majdziński Mateusz
  9. Miłosz Wojnicki
  10. Pawlik Mikołaj
  11. Skrzyński Janusz
  12. Tabor Wiktor
  13. Turaczy Maciej
  14. Waligóra Maciej
  15. Wojnicki Piotr
  Grupa starsza klasy IV - VI
  1. Barnacki Łukasz
  2. Broda Remigiusz
  3. Chwastek Krzysztof
  4. Gałek Kamil
  5. Gofron Kamil
  6. Grzesik Kamil
  7. Kozdrój Jakub
  8. Kamila Kuryło
  9. Katarzyna Daniel
  10. Klimek Paweł
  11. Maślak Tomasz
  12. Moskal Zbigniew
  13. Pawlik Dawid
  14. Pudełek Rafał
  15. Skrzyński Kamil
  16. Stąsiek Karolina
  17. Natalia Gądek
  18. Niewola Mateusz
  19. Patrycja Bąk
  20. Walas Kamil
  21. Waligóra Mateusz
  22. Wąsik Piotr
  23. Wojcieszek Michał
  24. Wojnicki Jakub
  25. Wolsza Jakub
 

 

  • UKS „START” SZCZUROWA
ZARZĄD KLUBU:
Prezes: JAROMIR RADZIKOWSKI
Vice Prezes: LUCYNA GUT

KONTAKT:
Adres: Szczurowa, ul. Rynek 14 (przy Publicznym Gimnazjum)
32-820 Szczurowa
Woj. małopolskie
 
Skład zawodników:
  1. Jakub Fela
  2. Michał Strózik
  3. Michał Kudła
  4. Damian MaJ
  5. Adrian Wójcik
  6. Kamil SzewczyK
  7. Łukasz Czaja
  8. Grzegorz Giemza
  9. Mateusz Skrzyński
  10. Dariusz Majka
  11. Piotr Mikuś
  12. Sławomir Skalski
  13. Emanuel Mikuś
  14. Dariusz Caban
  15. Kamil Babicz
  16. Krystian Prokop
  17. Jarosław Klich
  18. Konrad Kopacz
  19. Tomasz Pawula
  20. Damian Cieśla
  21. Dawid Gofrom
  22. Bartłomiej Hanek
  23. Sebastian Madej
  24. Tomasz Rzeźnik
  25. Mariusz Kozak
  26. Kacper Cebula
  27. Tomasz Maj
  28. Mateusz Rachwał
  29. Karol Hołota
  30. Magdalena Dopnik
  31. Klaudia Kargol
  32. Magdalena Maj
  33. Małgorzata Majka
  34. Kinga Rams
  35. Ewelina Skalska
  36. Agnieszka Skrzyńska
  37. Ewelina Szlachta
  38. Sara Wrzępska
  39. Mariola Budek
  40. Amanda Florek
  41. Kinga Janas
  42. Jadwiga Pudełko
  43. Ewelina Skalska
  44. Agnieszka Skrzyńska
  45. Weronika Suder
  46. Aneta Woda
  47. Ewelina Woda
  48. Aleksandra Wróbel
  49. Patrycja Wróbel
  50. Monika Żurek