2021-02-09
Aktualności / Listy osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargach ustnych

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania  działki nr ew. 903 położonej w miejscowości Strzelce Wielkie:

  1. Agnieszka i Łukasz Kępa
  2. Beata Kozak
  3. Karolina Domagała

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu  ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania  działki nr ew. 862 położonej w miejscowości Strzelce Wielkie:

  1. Agnieszka i Łukasz Kępa
  2. Beata Kozak
  3. Karolina Domagała

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu  ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania  działki nr ew. 397 położonej w miejscowości Strzelce Wielkie:

  1. Agnieszka i Łukasz Kępa
  2. Beata Kozak
  3. Karolina Domagała

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu  ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania  działki nr ew. 612 położonej w miejscowości Strzelce Wielkie:

  1. Agnieszka i Łukasz Kępa
  2. Beata Kozak
  3. Karolina Domagała

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu  ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania  działki nr ew. 971 położonej w miejscowości Strzelce Wielkie:

  1. Agnieszka i Łukasz Kępa
  2. Beata Kozak
  3. Karolina Domagała

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu  ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania  działki nr ew. 1763 położonej w miejscowości Strzelce Wielkie:

  1. Agnieszka i Łukasz Kępa
  2. Karolina Domagała

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu  ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania  działki nr ew. 528 położonej w miejscowości Rajsko:

  1. Beata Kozak
  2. Marta Cuglewska
  3. Karolina Domagała

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu  ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania  działki nr ew. 97 położonej w miejscowości Rajsko:

  1. Beata Kozak
  2. Marta Cuglewska
  3. Karolina Domagała

UG Szczurowa