2020-09-14
Aktualności / Lista osób zakwalifikowanych do przetargów na dzierżawę gruntów na cele rolnicze

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania działki nr ew. 595 położonej w miejscowości Dąbrówka Morska:

  1. Bogdan Cichy
  2. Karolina Domagała
  3. Agnieszka i Łukasz Kępa

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania działki nr ew. 504 położonej w miejscowości Dąbrówka Morska:

  1. Katarzyna Janeczek
  2. Karolina Domagała
  3. Agnieszka i Łukasz Kępa

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania działki nr ew. 56 położonej w miejscowości Dąbrówka Morska:
Nie wpłynęło żadne zgłoszenie

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania działki nr ew. 83/2 położonej w miejscowości Dąbrówka Morska:

  1. Stanisław Przybyło
  2. Agnieszka i Łukasz Kępa

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania działki nr ew. 19 położonej w miejscowości Dąbrówka Morska:

  1. Katarzyna Janeczek
  2. Karolina Domagała
  3. Agnieszka i Łukasz Kępa

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania działki nr ew. 596 położonej w miejscowości Dąbrówka Morska:

  1. Bożena Jewuła
  2. Karolina Domagała
  3. Agnieszka i Łukasz Kępa

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania działki nr ew. 618 położonej w miejscowości Dąbrówka Morska:

  1. Bożena Jewuła
  2. Karolina Domagała
  3. Agnieszka i Łukasz Kępa

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania działki nr ew. 619 położonej w miejscowości Dąbrówka Morska:

  1. Bożena Jewuła
  2. Karolina Domagała
  3. Agnieszka i Łukasz Kępa

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania działki nr ew. 83/1 położonej w miejscowości Dąbrówka Morska:

  1. Stanisław Przybyło
  2. Agnieszka i Łukasz Kępa

 

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania działki nr ew. 1639 położonej w miejscowości Uście Solne:

  1. Andrzej Wilk

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania działki nr ew. 104 położonej w miejscowości Uście Solne:

  1. Agnieszka i Łukasz Kępa
  2. Łukasz Cieślik

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania działki nr ew. 1675 położonej w miejscowości Uście Solne:

  1. Andrzej Wilk

 

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania działki nr ew. 127 położonej w miejscowości Wrzępia:

  1. Karolina Domagała
  2. Andrzej Wilk

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania działki nr ew. 128/3 położonej w miejscowości Wrzępia:

  1. Karolina Domagała
  2. Andrzej Wilk

Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w przetargu ustnym ograniczonym na dzierżawę w celu rolniczego wykorzystania działki nr ew. 270/5 położonej w miejscowości Wrzępia:

  1. Karolina Domagała
  2. Jerzy Głąb

UG Szczurowa