2019-06-19
Aktualności / Kolejna promesa dla Gminy Szczurowa
Samorząd Gminy Szczurowa znalazł się w gronie 54 gmin z terenu województwa małopolskiego w tym trzech z powiatu brzeskiego, które w wyniku rozstrzygnięcia konkursu w ramach projektu pn. „Małopolska infrastruktura rekreacyjno- sportowa - MIRS” otrzymała dofinansowanie na obiekt rekreacyjno- sportowy typu street workout w Szczurowej.
 
W dniu 18.06.2019 r. Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal odebrał promesę gwarantującą otrzymanie środków z budżetu Województwa Małopolskiego w wysokości 132 tys. zł. Uroczyste przekazanie z rąk wicemarszałka Województwa Małopolskiego Tomasza Urynowicza, odbyło się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W ramach projektu zostanie wymieniona nawierzchnia asfaltowa pod istniejącym skateparkiem na nawierzchnię betonową. Ponadto przewiduje się wykonanie nawierzchni bezpiecznej pod tworzonym obiektem typu street workout wraz z montażem zestawu urządzeń do treningu siłowego. Na terenie street workout zamontowana zostanie także lampa ledowo- solarna. Inwestycja zlokalizowana zostanie obok istniejącego kompleksu boisk Orlik.

UG Szczurowa