2019-04-18
Aktualności / Pierwszy numer nowego gminnego kwartalnika pn."NASZA GMINA Biuletyn Informacyjny Gminy Szczurowa"
Szanowni Mieszkańcy, Drodzy Czytelnicy!
Jesień 2018 r. była dla gminy Szczurowa okresem wielkich zmian - rozpoczęciem nowego etapu w jej rozwoju. Nadeszła wiosna, a wraz z nią kolejne zmiany. Z przyjemnością oddaję w Państwa ręce pierwszy numer nowego gminnego kwartalnikapn. ,,NASZA GMINA Biuletyn Informacyjny Gminy Szczurowa”. Za nami pracowite miesiące - wiele się wydarzyło, o czym przeczytacie Państwo na łamach pisma. 
 
Zachęcam do lektury przygotowanych przez nasz zespół redakcyjny artykułów, w których znajdą Państwo informacje o nowościach w samorządzie gminnym, aktualności, relacje z ostatnich wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz wieści ze szkół i przedszkoli. Przydatne informacje zostały zamieszczone w zakładkach ,,Warto wiedzieć” i ,,Prawo lokalne”. Polecam również ,,Informacje z lądowiska”, aby mogli być Państwo na bieżąco z tym, co dzieje się na naszym lokalnym lotnisku. Z okazji Dnia Kobiet na rynku wydawniczym pojawiła się antologia, w której powstawaniu wzięła udział zaprzyjaźniona ze Szczurową, Agnieszka Opolska. Gorąco namawiam do przeczytania wywiadu z pisarką. 
 
Zapraszam do lektury!
 
Gazeta do pobrania w wersji elektronicznej
 
Funkcję redaktora naczelnego pełnię w ramach moich obowiązków na stanowisku Gł. Specjalista ds. projektów, promocji i organizacji imprez w Gminnym Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej. Kwartalnik pn. ,,NASZA GMINA Biuletyn Informacyjny Gminy Szczurowa” powstaje w ramachwspółpracy jednostek gminnych, mieszkańców oraz sympatyków gminy Szczurowa. Wydanie drugiego numeru planowane jest na lipiec 2019 r., dlatego już dzisiaj gorąco zachęcam do współpracy!
 
Elżbieta Solak
 
Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej
ul. Rynek 4, 32-820 Szczurowa
Gł. Specjalista GCKCziS
Dział projektów, promocji i organizacji imprez
 Kontakt:
tel. 14 632 09 59 lub tel. kom. 519 186 148