2018-03-16
Aktualności / Zebranie Klubu Niedzieliska w Chicago

Zebranie Klubu Niedzieliska odbyło się 4 marca 2018 roku w prywatnym domu rodziny  Małgorzaty i Piotra Walczak na którym miało miejsce zaprzysiężenie nowego zarządu.
Prezes Małgorzata Walczak zaprzysiężona została przez Bogdana Maślankę- sekretarza finansowego który działa w Klubie Niedzieliska od ponad 20 lat. Następnie cały zarząd zaprzysiężono przez nowego prezesa Małgorzatę Walczak.

W trakcie spotkania omówiono działalność Klubu Niedzieliska pod hasłem „Co zrobić  aby działalność Klubu była bardziej owocna”. Opracowano plan pracy na 2018 rok i dalsze plany na następne lata.
 
 
Na zdjęciu od strony prawej w pierwszym rzędzie- Bogumiła Czachor- skarbnik, Władysław Klich- wiceprezes, Małgorzata Walczak- Prezes, Bogumiła Klich- sekretarz protokołowy oraz Jan Hachaj- organizator zabaw. Od strony prawej w drugim rzędzie- Jan Walczak- organizator zabaw, Józef Hanek- komisja rewizyjna, Bogdan Maślanka- sekretarz finansowy, Katarzyna Uszyńska- organizator zabaw oraz Piotr Walczak- komisja rewizyjna.
 
 
Zaprzysiężenie zarządu Klubu Niedzieliska.
 
 
Małgorzata Walczak- Prezes Klubu Niedzieliska i Władysław Klich- wiceprezes
Klubu Niedzieliska w Chicago.

Małgorzata Walczak, Prezes Klubu Niedzieliska w Chicago