2018-02-09
Aktualności / Święto Babci i Dziadka w Woli Przemykowskiej
Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Taki dzień obchodzono uroczyście 28 stycznia 2018 roku w Domu Ludowym w Woli Przemykowskiej, gdzie licznie przybyli zaproszeni goście.
 
Wszystkich powitała dyrektor szkoły pani Iwona Kalisz- Drewko oraz złożyła serdeczne życzenia. Życzenia dla seniorów złożyli również wójt gminy Szczurowa pan Marian Zalewski oraz sołtys wsi pan Kazimierz Tyrcha.
 
 
 
 
 
 
 
Spotkanie uświetnił program artystyczny w wykonaniu uczniów klas 1-3, przygotowany przez panią Krystynę Szczepanek. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Były wiersze, piosenki i tańce. Nie zabrakło też życzeń od najmłodszych. Mali aktorzy wzbudzili radość gości, a także pozwolili na chwilę zadumy i wzruszeń. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, a Koło Babskich Inicjatyw przygotowało obfity poczęstunek, za co im serdecznie dziękujemy. 
 
 
 
Galeria zdjęć

tekst: Krystyna Szczepanek, zdjęcia: UG Szczurowa