2018-02-06
Aktualności / Święto Babci i Dziadka w Przedszkolu Komunalnym w Szczurowej
W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie  dni, które wzbudzają ogromne emocje- to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków. Oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.
 
Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia, dlatego w podzięce za ich wielkie serce, dnia 31 stycznia 2018 roku, w Gminnym Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej, odbyło się spotkanie, które stało się już naszą tradycją.
 
 
Dyrektor Komunalnego Przedszkola Publicznego Pani Marta Głąb ciepłymi słowami przywitała szanownych gości i złożyła im serdeczne życzenia. Przybyli na uroczystość Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki  oraz inscenizacje. Wychowankowie grupy I, pod kierunkiem wychowawcy Ewy Tarlagi przygotowali przedstawienie pt. „W krainie zimowej bajki”. Grupa II, z wychowawcą Stanisławą Tomaszek zaprezentowała interpretację znanej wszystkim baśni- pt. „Jaś  i Małgosia”. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. 

W ten sposób mogli podziękować dziadkom za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystości był słodki poczęstunki oraz wspólne zabawy i tańce. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.

Przedszkole Komunalne w Szczurowej