2017-11-27
Aktualności / Dzień Pluszowego Misia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Szczurowej
25 listopada jest obchodzony jako „Dzień Pluszowego Misia”, tak też i w Gminnej Bibliotece Publicznej w Szczurowej uczczono tę maskotkę spotkaniem z przedszkolakami.
Przedszkolaki ze Szczurowej wraz ze swoją Panią Anetą Szot w dniu 24 listopada 2017r. przybyły do biblioteki świętować już 115 urodziny Pluszowego Misia, przynosząc ze sobą swojego pluszaka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na początku spotkania maluchy jednogłośnie nadały imię Misiowi maskotce biblioteki- Bartek, następnie opowiedziały o swoich zabawkach. Kolejnym punktem spotkania było czytanie bajek o misiach przez Teresę Klamka- kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Szczurowej, przeprowadzono pogadankę o przeczytanych bajkach i morałach z nich wynikających. Dzieci chętnie odpowiadały na zadawane zagadki rymowanki itp. Kolejną część spotkania stanowiły zajęcia animacyjne gry i zabawy ruchowe dla dzieci poprowadzone przez Panią Elżbietę Solak- głównego specjalistę z GCKCziS w Szczurowej. Każdy z uczestników otrzymał zabawkę wykonaną z baloników oraz słodycze. Na zakończenie spotkania dzieci recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Uwieńczeniem spotkania była wspólna fotografia uczestników spotkania, organizatorów oraz Misia Bartka autorstwa Pana Krzysztofa Wolszy pracownika GCKCziS w Szczurowej.
 
Galeria zdjęć

Teresa Klamka, Kierownik GBP w Szczurowej