2015-04-16
Aktualności / Szkoła Podstawowa w Szczurowej zgłosiła się w roku szkolnym 2014/2015 do programu i włączyła się do akcji "Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka"

Organizatorem programu edukacyjnego „Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka” jest  Spółka TAURON Dystrybucja. Program realizowany jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznik Praw Dziecka. Jego celem jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej, urządzeń nią zasilanych a także bezpiecznego zachowania infrastruktury energetycznej.

 

W ramach programu szkoła bezpłatnie skorzystała ze specjalnie opracowanych zajęć edukacyjnych które poprowadziła p. Beata Boryczko (koordynator oddziałowy akcji), wyposażona w materiały dydaktyczne. Po zakończeniu spotkania wszystkie dzieci otrzymały od p. Beaty książeczki edukacyjne związane z akcją oraz długopisy i notesy.

Nasza szkoła, biorąc udział w kampanii otrzymała certyfikat „Szkoły Bezpiecznej Energii”

oraz  została oznaczona na mapie certyfikowanych placówek na internetowej stronie akcji    

 wejdź 

Zachęcamy również do obejrzenia filmiku edukacyjnego. Film powstał z myślą o dzieciach, w ramach programu „Bezpieczniki TAURONA”.
 


 

                             Organizatorką spotkania była nauczycielka
Elżbieta Grzesik- Oleksyk

Szkoła Podstawowa Szczurowa