2014-03-12
Aktualności / Gościnny Klub Malucha

W piątek 7 marca 2014 roku  odbyło się kolejne spotkanie Klubu Malucha z gościem specjalnym. Tym razem zajęcia zaszczycił swoją obecnością Zbigniew Dąbrówka modelarz, lotnik oraz pasjonat lotnictwa.


 

 
Z ogromnym zaangażowaniem opowiadał on dzieciom o swojej pasji oraz zamiłowaniu do tworzenia modeli samolotów. Maluchy z zaciekawieniem słuchały oraz zadawały pytania.
 

 

W ramach organizacji zajęć przygotowana została wystawa modeli będąca wynikiem żmudnej pracy i cierpliwości gościa oraz uczestników kółka modelarskiego. Najmłodsi z chęcią oraz wdzięcznością za ciekawe popołudnie przyjęły gościa do grupy jako honorowego członka Klubu Malucha. Celem spotkania było uświadomienie dzieciom jak ważna w życiu jest pasja, cierpliwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz wiara we własne możliwości.

,,By stać się kimś w swoim fachu, trzeba mieć talent,
  determinację do ciężkiej pracy i odrobinę szaleństwa w duszy”...  

                         Anna J. Szepielak


Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Zbigniewa Dąbrówki, który w jedno popołudnie pokazał dzieciom jak ważne jest posiadanie pasji oraz serce włożone w wykonywanie nawet najprostszych czynności, które sprawiają ogromną radość.

 

Elżbieta Solak, Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej