2013-02-12
Aktualności / Spotkanie noworoczno integracyjne w Strzelcach Wielkich

4 lutego 2013r. bezpośrednio po Mszy Św. odprawionej w kościele parafialnym, wszyscy Seniorzy oraz Babcie i Dziadkowie uczniów PSP im. T. Kościuszki w Strzelcach Wielkich, udali się do Domu Ludowego na uroczyste spotkanie z okazji swego święta. Zgromadzonych gości powitała dyrektor Dorota Jaszczowska, zapraszając na program artystyczny w wykonaniu uczniów oraz składając serdeczne życzenia noworoczne. Miłe słowa do Seniorów skierował także Wójt Gminy Szczurowa Marian Zalewski.

 
 
Po oficjalnym powitaniu i życzeniach, przed publicznością wystąpiły dzieci. Klasy II i III wraz ze swoimi wychowawczyniami Danutą Laska i Lucyną Łaptas zaprosiły wszystkich na Jasełka. Oprawę muzyczną zapewnił Michał Pastuch, a piękne dekoracje Małgorzata Książek. Wszyscy byli zachwyceni talentem młodych aktorów i ich zaangażowaniem w odgrywane role, a  Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem zerkali na swoje wnuczęta ciesząc się ich sukcesami. Na zakończenie zatańczył zespół folklorystyczny „Mali Strzelicanie” prowadzony przez Michała Pastucha i Stanisława Gurgula.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Po wzruszeniach duchowych przyszła kolej na ucztę cielesną, którą dla wszystkich przygotowały Panie ze szkolnej Rady Rodziców.
 
Spotkanie noworoczne było także wspaniałą okazją do wspomnień, rozmów wspólnego śpiewania. Minęło  w miłej i ciepłej atmosferze. Wszyscy zebrani opuszczali salę uśmiechnięci, szczęśliwi i z nadzieją, że spotkają się za rok.

Społeczność szkolna dziękuje serdecznie wszystkim, którzy swą obecnością uświetnili to spotkanie.
 
 
Zapraszamy do galerii zdjęć
 

 

SP Strzelce Wielkie