2012-01-13
Aktualności / Zaprzysiężenie Zarządu Towarzystwa Ratunkowego Szczurowa

Przypomnijmy tylko, że 11 grudnia 2011 r. odbyły się wybory Zarządu Towarzystwa Ratunkowego Szczurowa w Chicago. Przewodniczącym wyborów został Pan Marian Czarnik. Przewodniczący wyborów zaproponował wybory przez aklamacje. Wniosek został przyjęty jednogłośnie przez ogół zebranych. Ustalono zaprzysiężenie Zarządu na 8 stycznia 201 2 r.

 
W dniu 8 stycznia br. odbyło się zaprzysiężenie Zarządu Towarzystwa Ratunkowego Szczurowa w Chicago, gdzie przysięgę odebrał od Zarządu - członek Pan Władysław Małek.
 
 
Następnie na wniosek Pani Anny Nowak została zaproponowana na Członka Towarzystwa Ratunkowego Szczurowa w Chicago Pani Barbara Kołodziej, gdzie Prezes - Grażyna Woźniczka odebrała przysięgę.
 
 
Podczas pierwszego wystąpienia Pani Prezes przedstawiła najważniejsze cele jakie stoją w tym roku nie tylko przed Zarządem, ale również przed wszystkimi członkami Towarzystwa. Przypomniała również, że piknik Towarzystwa odbędzie się 22 lipca, a 29 września 2012 r. odbędzie się Bankiet z okazji 110-lecia Towarzystwa Ratunkowego Szczurowa w Chicago.
 
 
 
 
 
 
ZARZĄD TOWARZYSTWA RATUNKOWEGO SZCZUROWA W CHICAGO NA 2012 ROK:
Prezes - Grażyna Woźniczka
V-ce Prezes - Robert Nicpoń
V-ce Prezes - Barbara Sułkowska
Sekr. Finansowy - Leokadia Kucharska
Skarbnik - Maria Czarnik
Sekretarz Protokółowy - Anna Nowak
 
RADA GOSPODARCZA:
Genowefa Rakoczy
Zofia Górka
 
POCZET SZTANDAROWY:
Marian Czarnik
Stanisław Górka
Edward Kolber

 

Towarzystwo Ratunkowe Szczurowa w Chicago