2011-07-20
Aktualności / Koncert Charytatywny w Strzelcach Wielkich

W dniu 17 lipca 2011 roku już po raz dziesiąty na Błoniach w Strzelcach Wielkich odbył się KONCERT CHARYTATYWNY. Organizatorami tegorocznego Koncertu była Ochotnicza Straż Pożarna ze Strzelec Wielkich. Koncert prowadził KABARET SMILE. Impreza została uświetniona Paradą Clownów – programem dla dzieci (godzina na scenie, 2 godziny animacji w tłumie) i półtoragodzinnymi występami Zespołów HELL ROSE z Tarnowa od godz. 16:00 i  Fun Fire z Bochni od godz. 17:30.

Kolejno wystąpił ze swoim programem KABARET SMILE oraz OLA OST. Przy udziale kilkutysięcznej widowni ok. godziny 22:00 wystąpiła  gwiazda wieczoru – STACHURSKY.

Imprezie towarzyszyły wystawy promocyjne naszego regionu, stoiska loterii, gdzie można było wygrać cenne nagrody m.in. wycieczkę do Rzymu, drukarkę, bilety do teatru, kosz piknikowy, itp.  Wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z gorących posiłków i zimnych napoi, dla dzieci przewidziano karuzele i inne atrakcje wesołego miasteczka.

Informacja o organizatorach koncertu była kilkukrotnie podawana przez prowadzących koncert do wiadomości uczestników koncertu. Przy scenie zamieszczono banery reklamowe m.in. Starostwa Powiatowego oraz stoiska promocyjne przygotowane przez GCKCziS w Szczurowej z materiałami promującymi Powiat Brzeski i Gminę Szczurowa.

20.07.2011 r., GCKCziS w Szczurowej