2011-02-08
Aktualności / Przedszkole w Strzelcach Wielkich

W piątek, 28 stycznia w Przedszkolu w Strzelcach Wielkich zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki już od samego rana z niecierpliwością oczekiwały na zaproszonych gości. Licznie przybyłe Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie przygotowanym dla nich programie artystycznym. Mali aktorzy, wcielili się w bohaterów baśni Hansa Christiana Andersena pt. Królowa Śniegu.

Cała grupa przedszkolaków we wspaniałych strojach, prezentowała się doskonale na tle przepięknej scenografii. Na sali zapanowała wyjątkowa atmosfera. Dzieci bardzo przeżywały występ, ale swoje role odegrały wspaniale.

Na zakończenie części artystycznej przedszkolaki dostały gromkie brawa od przybyłych gości, którzy nie ukrywali wzruszenia i zadowolenia. Nie obyło się bez pamiątkowych prezentów w postaci przepięknych kwiatów, wykonanych ręcznie, które wręczyły przedszkolaki swoim babciom i dziadkom.  

Do życzeń składanych Babciom i Dziadkom przez ich pociechy dołączyła się także Dyrekcja placówki Pani Marta Głąb oraz wychowawca grupy Pani Urszula Stec. Po oficjalnej części niecodzienni goście zaproszeni zostali na kawę, herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Przedszkole Strzelce Wielkie