2004-06-02
Aktualności / Piknik rodzinny w Strzelcach Małych

PIKNIK RODZINNY

W niedzielę 30.05.2004 roku o godzinie 1400 w Szkole Filialnej w Strzelcach Małych odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Matki, Ojca i Dziecka.

Pogoda dopisała toteż cała impreza odbyła się na boisku szkolnym. Składały się na nią część artystyczna w wykonaniu uczniów - dedykowana rodzicom oraz wspólne biesiadowanie przy pysznościach przygotowanych przez mamy.

Wiele emocji było podczas konkursów, które organizatorzy skierowali do mam, tatusiów i całych rodzin. Wybierano „mamusię na medal”, „tatusia na medal” oraz „rodzinę na medal”. W przygotowanych konkurencjach trzeba było wykazać się sprawnością fizyczną, refleksem oraz intuicją. Dużą atrakcją okazał się mecz piłki nożnej gdzie przeciwko sobie stanęli ojcowie z synami. Wynik meczu 3:0 dla „młodych”. Było również wspólne grilowanie i tu ster przejęli tatusiowie – a spisali się na medal, bo kiełbaski były przepyszne.

Wszyscy świetnie się bawili aż do wieczora i zgodnie orzekli, że było to bardzo udane niedzielne popołudnie. Nad całością imprezy czuwały nauczycielki szkoły Iwona Czesak i Krystyna Turaczy.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

2 czerwca 2004r. Szkoła Filialna Strzelce Małe - Iwona Czesak