2004-05-27
Aktualności / Krakowski Wianek

PROGRAM

  • godz. 13.00 - 13.10 oficjalne rozpoczęcie Przeglądu
     
  • godz. 13.10 - 13.20 Kapela Ludowa Dębińskiego Centrum Kultury w Dębnie
    program: Krakowiak, Sztajer, Polka, Oberek, Krakowiak
     
  • godz. 13.20 - 13.35 Zespół Pieśni i Tańca ŁONIOWIACY z Łoniowej
    program: Tańce regionu rzeszowskiego
     
  • godz. 13.35 - 13.45 Młodzieżowa Kapela Ludowa Dębińskiego Centrum Kultury w Dębnie
    program: Krakowiak, Polka, Sztajer, Krakowiak
     
  • godz. 13.45 - 14.00 Regionalny Zespół Pieśni i Tańca ELEGIA z Rudnika
    program: Przyśpiewki i tańce Krakowiaków Wschodnich
     
  • godz. 14.00 - 14.10 Kapela Ludowa BOCHNIANIE z Bochni
    program: Na swojską nutę
     
  • godz. 14.10 - 14.20 Grupa Śpiewacza Klubu Seniora w Radłowie
    program: Pieśni
     
  • godz. 14.20 - 14.30 Józef RÓŻYŃSKI - instrumentalista
    program: Krakowskie melodie
     
  • godz. 14.30 - 14.55 Zespół Regionalny MIETNIOWIACY z Wieliczki
    program: Tańce i przyśpiewki regionu krakowskiego
     
  • godz. 14.55 - 15.05 Kapela Ludowa W KU¬NI U KOWALA z Kowalowej
    program: Krakowiak, Oberek, Polka, Walczyk
     
  • godz. 15.05 - 15.15 Grupa Śpiewacza W KU¬NI U KOWALA z Kowalowej
    program: Wiązanka pieśni
     
  • godz. 15.00 - 15.30 Regionalny Zespół POJAWIANIE z Pojawia
    program: Wesele zaborowskie
     
  • godz. 15.30 - 16.00 Gminny Zespół Regionalny BISKUPIANIE z Biskupic Radłowskich
    program: Wyskubek biskupicki
     
  • godz. 16.00 - 16.10 Grupa Śpiewacza WOLANKI przy KGW w Woli Radłowskiej
    program: Ballady
     
  • godz. 16.10 - 16.20 Grupa Śpiewacza SIEMIECHOWIANKI z Siemiechowa
    program: Wiązanka pieśni
     
  • godz. 16.20 - 16.35 Zespół Pieśni i Tańca PORĘBIANIE z Poręby Spytkowskiej
    program: Lajkonik
     
  • godz. 16.35 - 16.45 Kapela Ludowa PORĘBIANIE z Poręby Spytkowskiej
    program: Wiązanka melodii Krakowiaków Wschodnich
     
  • godz. 16.45 -17.00 Zespół Pieśni i Tańca JADOWNICZANIE z Jadownik
    program: Suita zaborowska
     
  • godz. 17.00 - 17.20 Zespół Pieśni i Tańca ECHO DOLINY z Biadolin
    program: Tańce i pieśni Krakowiaków Wschodnich
     
  • godz. 17.20 - 17.30 Grupa Śpiewacza SIEDLECANKI z Siedlca
    program: Pieśni regionu Nadrabia
     
  • godz. 17.30 - 17.40 Grupa Śpiewacza PORĘBIANKI z Poręby Spytkowskiej
    program: Przyśpiewki z Poręby Spytkowskiej
     
  • godz. 17.40 - 18.10 Zespół Regionalny NIECZAJNIANIE z Nieczajnej Górnej
    program: Powiślańskie zaliconki
     
  • godz. 18.10 - 18.30 Zespół Regionalny KRÓLEWIANIE z Królówki
    program: Jak Cie bedą cepić
     
  • godz. 18.30 - 18.50 Zespół Regionalny RZEPIOKI z Rzepiennika Suchego
    program: Hej przez tą naszą wioskę
     
  • godz. 18.50 - 19.50 goście Przeglądu: Zespół RegionalnyNAWOJOWIACY z Nawojowej 
    program: Na Bronisława w karczmie
     
  • godz. 19.50 zakończenie Przeglądu, wręczenie nagród

Skład Komisji Artystycznej:

  • Aleksandra Bogucka - etnomuzykolog z Krakowa
  • Janina Kalicińska - choreograf z Krakowa
  • Wiesława Hazuka - choreograf z Tarnowa
  • Benedykt Kafel - etnograf z Nowego Sącza