2004-04-06
Aktualności / W drodze do kariery

 KONKURS NA
MISS SZKOŁY W SZCZUROWEJ

W wypełnionej po brzegi Sali Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej odbył się we wtorek 6 kwietnia 2004r. konkurs na MISS ZESPOŁU SZKÓŁ W SZCZUROWEJ

W konkursie startowało 13 dziewcząt reprezentujących LO i ZSZ. Konkurs, który odbył się pod patronatem Krakowskiej Agencji RORES MODELS oraz Gazety Krakowskiej zorganizował szkolny samorząd uczniowski pod opieką P. Grażyny Piotrkowskiej i P. Agnieszki Płoskonka. Kandydatki zaprezentowały się w strojach sportowych wykonując układy taneczne, a także w strojach wieczorowych oraz zaprezentowały swoją osobę.

W jury konkursu zasiadł m.in. Zygmunt Fura – szef Agencji Modelek Rores Models, który po konkursie podkreślił bardzo dobrą organizację i oprawę choreograficzną. Miss i Wicemiss mają duże szanse na dalszy sukces – powiedział. Muszą jednak przejść dalsze eliminacje, które odbędą się w Nowym Sączu i Chrzanowie.

Ze względu na duży urok i wdzięk wszystkich kandydatek jury pod przewodnictwem dyrektora szkoły mgr Zdzisława Lwa miało duży problem z wyłonieniem najładniejszych dziewcząt. W rezultacie Miss Zespołu Szkół na rok 2004 została Iwona Gulik – uczennica klasy IV LO, a wicemiss Małgorzata Wodniczka – uczennica klasy I ZSZ. Dalsze miejsca zajęły: Sylwia Zając, Barbara Dmytryszyn i Krystyna Łata.

Wszystkie uczestniczki otrzymały z rąk kolegów róże a laureatki bukiety kwiatów oraz korony miss, które założył im dyrektor Zespołu Szkół mgr Zdzisław Lew. Uroczystość urozmaicono m.in. przez występ uczennicy Katarzyny Kowaluk, która zaśpiewała kilka piosenek oraz wybór MISTERA SZKOŁY, którym został Tomasz Wolsza – uczeń klasy IV LO.

 

Zapraszamy do galerii!

6 kwietnia 2004r. LO, ZSZ oraz GCKCziS w Szczurowej